ÖVRIGT / Mattor / Esfahan 6434017
nr 643 4017
Esfahan
Parmattor, tidigt 1900-tal, 137x203, jämnt ställvis något hårdare slitage,
Utrop:
8.000 kr
Såld:
22.000 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01